Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Boğa Burcu 2012 Aşk Tarotu

Duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgan olan Boğa burcunu bu yaz neler bekliyor? 2012’nin yazında aşk hayatında yaşayacağı gelişmeler ne? Boğa Burcu 2012 aşk tarotu ile bu sorulara yanıt arıyoruz.
Boğa Burcu 2012 Aşk Tarotu
Karanlık yönlerinizle yüzleşmek, korkularınızı keşfetmek, arzularınıza teslim olmak bu yaz boyunca size hakim ruh haliniz olacak. Hem ekonomik, hem de cinsel konularda kontrolü ele geçirme dürtüsü hissedebilirsiniz. Veya kendinizi başkalarının kontrolünde bulabilirsiniz. Yaşamınızda keşfedilmeyi bekleyen zenginliklerin göstergesi, Şeytan’ın yer altının paha biçilemez hazinelerinin koruyucusu olmasıdır.

Bu yaz beklenmedik bir elektriklenme duygularınızı allak bullak edebilir. Partneriniz yaşamınızdaki her şeyi sorgulayan, düzeninizi ve inançlarınızı alt üst eden biri olabilir. Aşkınız belirsizliklerden doğacak ve bu kişiden asla emin olamayacağınız için onu zihinsel ve fiziksel yönden canlandıran, motive eden bir figür olarak göreceksiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017