Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Boğa Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Boğa burçlarını bu sene neler bekliyor? Evlilik, aşk, para, eğitim… Hayatlarında neler değişecek?
Boğa Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Sevgili Boğalar, bu yıl Satürn’den aldığınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz olacak. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirerek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Evliliğinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı, partnerinize karşı dürüst olup olmadığınız bu birkaç yıl içinde yaşadığınız olaylarla ortaya çıkacak. Bekârsanız ilişkinizin sorumluluğunu üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşabilirsiniz. Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama bu yıl sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.

Birinci on günlük dönemde doğan (20 Nisan-1 Mayıs) Boğa burçları, bu sene zorlanabilir. Karşıt açıda bulunan Satürn, otorite figürleriyle, patronlarınızla, eşinizle veya babanızla çeşitli sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Yıl içinde sağlığınız zorlanabilir, babanızın, eşinizin veya amcanızın hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Eğer bu tarihler arasında doğduysanız, bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalısınız. Olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017