Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bölgesel Yağ Yakımı ve Yağları Yok Etme Teknikleri

Bölgesel yağlar, her yaştan kadın ve erkeğin sorunu… Özellikle kışın depolanan yağlar, yaz gelince ince kıyafetlerin altından ya da bikinimizin kenarlarından kendini ortaya atarak başımıza dert oluyor…
Bölgesel Yağ Yakımı ve Yağları Yok Etme Teknikleri
Bölgesel yağlar hepimizin sorunu. Kışın depolanan yağlar, yaz gelince ince kıyafetlerin altından kendini belli ediyor. Peki, şimdi size soruyoruz: Diyetsiz incelmeye ne dersiniz? Biz, bu soruya “tabi ki evet” cevabını verdik ve “Denge Zayıflama Teknikleri” ekibinin kapısını çaldık. Doç. Dr. Selvin Aydın’a tüm merak ettiklerimizi sizler için sorduk. “Şu an geliştirilmiş son teknikleri kullanıyoruz ve dünyada uygulanan farklı bir yöntem yok.” Diyen doktorumuz, işin inceliklerini Ankara Life dergisine anlattı.

Sürekli diyet yapmaktan bıktım, mutsuzum, hayattan zevk almamaya başladım.” Yaza girdiğimiz şu günlerde ne kadar da tanıdık duruyor bu cümleler değil mi? “Denge Zayıflama Teknikleri” ekibi bu cümlelerin sahipleri için iş başında… Diyetsiz inceleme programları uyguluyor ve bugün pek çok kişinin beslenme sorununa çözüm öneriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017