Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Borderlands Tehlikeli Topraklarda Devam Ediyor

Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands'in devam oyunu Borderlands 2'de heyecan devam ediyor.
Borderlands Tehlikeli Topraklarda Devam Ediyor
Bonderlands 2 tasarlanırken her karakterin yetenek ağacının farklı olması için büyük emek harcanmış. Bonderlands 2’de “Motion Tree” adında karakterin kısa süreliğine de olsa sizin adınıza savaştığı bir yenilik de bulunuyor. Yeniliklerden bir diğeri Thoughtlock ve bu özellik sayesinde düşmanın gözüne gaz sıkma ve patlama gibi özellikleri aynı potada eriterek farklı kombinasyonlar yapmanıza olanak tanınıyor.

Bonderlands 2’ye ön sipariş verenler ayrıca Mechromancer’e de sahip olabilecek. Yeni bir sınıf olarak Borderlands’ye eklenen Mechromancer’da “Close Enough” adından özel bir yetenek bulunuyor. Nişan alma konusunda kendini yetersiz hisseden oyuncuların yakından düşman öldürmesine olanak tanıyan Close Enough özelliği ile nişangahınız ekranda daha geniş yer kaplayacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017