Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Borderlands 2 İle Macera Devam Ediyor

PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen Borderlands 2 Birinci Şahıs Savaş ile Rol Yapma türlerini birleştirerek RPS türünü geliştirmeye devam ediyor.
Borderlands 2 İle Macera Devam Ediyor
Borderlands 2 ile ilgili açıklanan iki yeni konu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, oyundaki silah miktarı. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere ilk Borderlands, silah sayısı olarak Guinness’e girmişti. Yapımcı Gearbox Software’a göre ikinci oyundaki miktar, bundan daha da fazla, PS3’teki ve Xbox 360’taki tüm FPS oyunlarındaki silahların katbekat üzerinde olacak.

Açıkçası bu çok büyük bir özellik değil zira aralarında çok az fark olan birçok silahın oyunda olmasında övülecek bir yan göremiyoruz fakat bu defa silahların gerçekten birbirinden farklı olacağını ve değişik özelliklerle donatılacağını vurguluyor.

Oyun hakkında bir diğer yenilik de Badas özelliği. Borderlands 2’nin oyuncular için bir hobiye dönüşmesini ve oyunu tamamladıktan sonra, daha uzun süre oyunun oynanmasını sağlamak için geliştirilen bu özellik, profilinizin ve altındaki tüm karakterlerin Badas seviyesinin artmasını sağlıyor. Badas seviyesi arttıkça bir jeton elde ediyorsunuz ve bu jetonu kullandığınızda tüm karakterleriniz, rastgele istatistiksel özellikler elde ediyor. Daha sonra da bu istatistiksel özelliklerden hangisini arttıracağınızı siz seçiyorsunuz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017