Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bosch Fren Eğitimleri Devam Ediyor - Faveo Danışmanlık

Sihirli bir yöntem olarak nitelendirilen drama ile insanlar kendilerini daha iyi tanıyabilmekte, kendilerini keşfederek yeteneklerini ortaya çıkarabilmektedir.
Bosch Fren Eğitimleri Devam Ediyor - Faveo Danışmanlık
Sihirli bir yöntem olarak nitelendirilen drama ile insanlar kendilerini daha iyi tanıyabilmekte, kendilerini keşfederek yeteneklerini ortaya çıkarabilmektedir. Drama'da temel amaçlar arasında katılımcının kendini diğer bireylerin yerine koyması, böylece de kendisini ve çevresini daha iyi tanıyabilmesi, anlayabilmesi hedeflenir.

Yaratıcı Drama; yalnızca bilgi yüklemeye dayalı eğitim sisteminde önemli değişiklikler yapabilen bir eğitim yöntemidir. Grubun ya da kişilerin bireysel özelliklerini öğrenim sürecine katarak yaratıcı, kendi kararlarını verebilen, düşünce üretebilen, değişik olmaktan ve değişiklik yapmaktan kaçınmayan, dilini iyi kullanan, dogmaları ve tabuları tartışabilen bireyler yetiştirmek için uygun eğitim yöntemidir.

Faveo Danışmanlık eğitmenlerinden Ceyhan Özer ve ekibi tarafından Bosch Fren Sistemleri Fabrikası çalışanlarına "Drama İle Etkili İletişim ve Takım Çalışması Eğitimleri" tüm hızıyla devam ediyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017