Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Brabus'tan Gençler Özel Otomobil

Yeni B serisi kesinlikle gençlere hitap eden bir otomobil. Durum böyle olunca, modifiye şirketi Brabus da B Serisi'ne el atarak, ona daha fazla sportif özellikler kazandırdı.
Brabus'tan Gençler Özel Otomobil
Brabus, Mercedes’in diğer modellerinde olduğu gibi B Serisi’ne de el atarak onu daha sportif ve daha atak bir görünüme kavuşturdu. Brabus mühendislerinin B Serisi için ürettiği aerodinamik kitin tüm bileşenleri OEM kalitesinde bir işçiliğe sahip. Bu kit otomobili hem aerodinamik açıdan iyileştirirken, hem de sportif anlamda özgün hale getiriyor.

Otomobil değişen yapısında, ön kısımda kullanılan tampon altı spoyler aerodinamik olumsuzluktan önlerken, görünümde de iyileştirmeler yapıyor. Arka kısımda difizör görevi gören eklenti Brabus’un klasikleşen 4 çıkışlı egzoz sisteminin alt yapısını oluşturuyor. Brabus tarafından sadece B Serisi için geliştirilen özel alaşım jantlar, dış görünüşe büyük katkı sağlıyor. Daha önceden de gördüğümüz gibi Brabus, B Serisi’nin süspansiyonuna da el atmış. 30 mm’ye yakın alçaltılmış süspansiyon sisteminde helezon yaylar kullanılmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017