Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Brad Pitt Kimdir?

Üretken, çok yönlü ve yaptığı içe kendini adayan bir insan olması Brad Pitt'i tutkulu bir prodüktör, ateşli bir insan hakları savunucusu ve mükemmel bir aktör haline getirdi. Özel hayatı ve kariyeriyle gündemden düşmeyen Pitt, Chanel No.5'in reklam yüzü olduğu kampanya ile yine gündemde.
Brad Pitt Kimdir?
Brad Pitt’in yeteneğinin gücü ve başarısı; Legends of the Fall, Interview with The Vampire ve Robert Redford’un yönettiği A River Runs Through It filmiyle zaten ön plana çıkmıştı. Çok nadir görülen karakter oyunculuğundan bir yıldız ve aktör olabilme yeteneği Dominik Sena’nın California, Tony Scott’un True Romance ve Golden Globe ödülüyle birlikte kendisine bir de Oscar adaylığı getiren Terry Gilliam’ın 12 Monkeys filmiyle kanıtladı. Duygusal açıdan tamamlanacak bu yolculuk; David Fincher filmleri olan Seven, Fight Club ve The Cruious Case of Benjamin Buttuon’la kendisine 2008 yılında yeni bir Oscar adaylığı getirdi.

Çoğunluğu kadın olan milyonlarca hayrını bulunan Brad Pitt’in Chanel’in yeni yüzü olarak seçilmesini sağlayan sağlam altyapısının özeti böyle… Gelelim konumuza… No 5., Brad Pitt ile adeta bir rüyaya daveti anlatıyor. Yıllar boyunca imajın, baştan çıkarıcılığın, feminen olmanın ve lüksün sembolü haline geldi. Usta film yönetmenleri, fotoğrafçılar ve dünyanın en çekici, en güzel ve en etkileyici kadınları bu vizyonu bir adım daha ileriye taşıdılar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017