Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Brezilyalı Seksi Güzel ‘Ana Carolina’

Malum Ocak ayındayız. Soğuk ve yağışlı havalar bizi bekliyor, biraz sıcaklık iyi gelir. Değerli okurlarını düşünen Boxer, ülkesi kadar kendi de çok sıcak olan Ana Carolina’yı takdim eder. Bir Alex değil ama ondan daha seksi…
Brezilyalı Seksi Güzel ‘Ana Carolina’
Ailenden biraz bahsedir misin?

Ana Carolina: Ailem benim için çok önemli, onlardan uzakta yaşamak çok zor. Babamla verandada oturup saatlerce sohbet etmeyi, annemin şefkatini ve en çok da yemeklerini özledim. Çok güzel yemek pişirir. İki tane ablam ve iki tane de kuzenim var. Hepsini çok seviyorum.

Nerede büyüdün?

Ana Carolina: Sao Lois’de… Brezilya’nın kuzeyinde bir kasabıdır. Evden iki saat uzaklıkta Lençoes Maranhenses adında koruma altına alınmış bir yer vardı. Bugüne kadar gördüğüm en güzel yer orası. Dört yaşındayken ailem Sao Lois’ye taşındı, çocukluğumu orada geçirdim. En iyi arkadaşları Sao Louis’de kurdum. 15 yaşında Sao Paulo’da Sosyal İletişim okudum ve bir iletişim ajansında staja başladım. Daha sonra reklamlarda oynadım ve modelliği profesyonel olarak yapmak istediğime karar verdim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017