Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Brooklyn Decker Kimdir?

Sports Illustrated’ın meşhur bikini özel sayısı sayesinde tanıştığımız Amerikalı güzel Brooklyn, modellikteki başarılarının yanına sinemadaki başarılarını da ekledi.
Brooklyn Decker Kimdir?
1950’lerin sarışın efsanesi Marilyn Monroe’ydu. 1960’lı yılların sarışın efsanesi ise Brigitte Bardot oldu. İleride 2010’lu yıllara baktığımızda, bu on yıla damgasını vuran sarışın tanrıça Brooklyn Decker olacak. Sports Illustrated’ın meşhur bikini özel sayısı sayesinde müşerref olduğumuz Amerikalı güzel Brooklyn, modellikteki başarılarının yanına sinemadaki başarılarını da ekledi. Artık kraliçelik tacı onun.

Brooklyn Decker, veteriner olmak istiyordu. Zaten babası da adını sahibi olduğu kısraktan esinlenerek koymuştu. 14 yaşında babasının kamyonuyla gezdiği bir gün benzini bitti; benzin istasyonuna yanaştı. Yanına bir kız yaklaştı ve kartvizitini tutuşturdu eline. İlk modellik teklifini o gün, o benzin istasyonunda henüz 14’ünde aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017