Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bu hafta burçları neler bekliyor? İş hayatında karşılaşacakları değişiklikler neler? Aşk hayatında yeni değişimler var mı?
Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?
Yengeç: İşle ilgili beklentileriniz bu hafta umduğunuz gibi gitmesi sizi mutlu edecek. İş konumunuzda zam veya prim almanız sizi rahatlatacak. Hayatınıza yeni yön vermek ve yeni atılımlar yapmaktan yanasınız. Gösterişli olmanız ve değişim yapmanız dostlarınızın hakkınızda dedikodu yapmasına neden olabilir. Bu durumu pek umursamamalısınız. İlişkisi olan yengeçler partneriyle aynı evi paylaşma kararı alabilirler. Evli yengeçler bebekle ilgili karar alabilirler.

Aslan: Bu hafta işleriniz yolunda gitmeyebilir ama hemen karamsarlığa girmeyin. Sabırlı tavrınızla bununda üstesinden gelebilirsiniz. Düşünceleriniz karmaşık bir hal alabilir. Alacağınız bir davetle işle ilgili olan karmaşık fikirleriniz netliğe kavuşabilir.

Başak: Finans sorunlarınızın bir türlü çözüme ulaşamaması ve çabalarınızın boşa çıkması sizi çaba sarf etmeyi bıraktırabilir. Size yardım etmek isteyen kişilerle kontak kurabilir ve maddi birçok sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. İşle ilgili üzerinizdeki baskılara karşı ailenizde yeterli anlayışı görmemeniz sizi çileden çıkarabilir. Perşembe günü işle ilgili alacağınız bir haberle sıkıntılarınızı giderebilir ve işle ilgili yeni atılımlar yaparak önümüzdeki dönemi feraha çıkartabilirsiniz. Duygusal ve gururlu yapınız sorunlarınızı sevdiğinizle paylaşmamanıza neden oluyor.

Terazi: Duygusal konularla olan iyimser tavrınızı değiştirme kararı alabilirsiniz. Değişim kararı aldıysanız bile terazi olarak bunun bir hayli güç olacağını bilerek adım atacaksınız. Öncelikle ilişkilerinde karşılıksız sevgileri bitirebilirsiniz. İşle ilgili önemli olabilecek anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve cesaretinizi ortaya koyarak başarılı bir döneme girecek ve maddi konularda artış yaşayabileceksiniz.

Akrep: İlişkinizdeki sorunlardan sıkılabilirsiniz. Bir türlü çözüme kavuşmaması sizi katı kararlar almaya itebilir. Sorunlardan sıyrılmak için kendinizi işinize verebilirsiniz. İşte göstereceğiniz başarılar birçok kişinin dikkatini çekebilir ve ödül olarak maddi yükselme alabilirsiniz. Çeşitli işlerle ilgili yaptığınız araştırmalarınız sizin yeni kişilerle tanışmanızı ve yeni atılımlara yeni heyecanlara adım atmanızı sağlayabilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017