Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bulunduğunuz Ortamda Fark Edilmenizi Sağlayacak Yollar

Mutlaka kendi gelişiminiz ve ileriyi görebilmeniz için gerekli olan adımlar var. Ancak bu adımlardan bazıları karşınızdakini etkileyebilmeniz için bir yol veya bulunduğunuz ortamda sizi diğerlerinden ayıran özellikler olabiliyor. İşte O'nu etkilemek için dikkat etmeni gereken noktalar...
Bulunduğunuz Ortamda Fark Edilmenizi Sağlayacak Yollar
Müzik aleti çalın

Eğlencelerinizde sahneye fırlayıp müzik aleti çalmak ya da çalıyormuş gibi yapmanız etrafınızdakileri eğlendirirken sizi de diğerlerinden hemen ayıracaktır.

Sık sık ünlülerden, şairlerden, filozoflardan, yazarlardan alıntılar yapın

Mevlana, “Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır” der. Eğer konuşurken bir yerlerden, birilerinden konu ile ilgili alıntılar yapabiliyorsan, senden iyisi yok.

Pek bilinmeyen bir alanda bilgi sahibi olun

Herkesin bilmediği, hakkında 2 cümle sarf edemeyeceği bir alanda bilgi sahibi olmanız, o ortama hakim olacağınız anlamına gelir özellikle karşı cinse karşı çok etkili bir yöntemdir.

Haberin devamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017