Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burak Sağyaşar Kimdir? Burak Sağyaşar Röportajı

Sudan Bıkmış Balıklar dizisinin yetenekli oyuncusu sadece fiziği ve yetenekleriyle değil, centilmen tavırları ve İtalyan tarzı ince giyim zevkiyle de son dönemde hayranı olduğumuz ekran yüzleri arasında.
Burak Sağyaşar Kimdir? Burak Sağyaşar Röportajı
Burak Sağyaşar’a sorabileceğimiz hiçbir röportaj sorusu, yakışıklı oyuncuyu, çekimi yaptoğımız otel odasının banyosunda gün boyunca duran, kusursuz bir simetriyle katladığı Abercrombie tişörtü ve Diesel jean’i kadar iyi özetleyemez… Düzen, tertip, tiril tirillik ve efendiliğin Sağyaşar’a daha çok küçük yaşlarda kazandırılmış alışkanlıklar olduğunu 100 metreden anlayabilirsiniz. Hani derler ya ‘jilet gibi çocuk’ diye. Burak Sağyaşar tam bu tanımlamaya uyuyor.

Çocuk kitaplarındaki kusursuz prens figürünün güncel versiyonu gibi. Henüz 25 yaşında olan Sağyaşar, 1.92 cm boyu ile, modellik yapmaktan sıkılıp ani bir kararla meslek değiştiren oyuncularla karıştırılabilecek bir fiziğe sahip olsa da oldukça eskiye dayanan, şaşırtıcı bir oyunculuk geçmişine sahip.

Uzun yıllar TRT’de çalışan yapımcı annesi sayesinde oyunculuk mesleği ile çocuk yaşta tanışan Sağyaşar, Fransız okullarında geçirdiği çocukluk yılları boyunca sahneye çıkıyor, Fransızca oyunlarda oynuyor, ödüller alıyor, aynı zamanda arkadaşlarıyla kurduğu müzik grubunda davul çalıyormuş. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümüne giren Sağyaşar, dizilerde küçük rollerle başlayı, sevilen bir ekran yüzü olmayı başarmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017