Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burçlara Göre Alışveriş Rehberi

İnternet üzerinden hizmet veren servis sayısı arttıkça elde edilen veriler de daha spesifik bir hal almaya başladı. Astralyasam.com üyelerinin yüzde 90’ının kadın olduğunu belirtiyor ve yayınlanan bir infografik e-ticaret işine daha önce bakmadığımız bir yönden bakıyor.
Burçlara Göre Alışveriş Rehberi
İnternet üzerinden hizmet veren servis sayısı arttıkça elde edilen veriler de daha spesifik bir hal almaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Astralyasam.com tarafından yayınlanan bir infografik e-ticaret işine daha önce bakmadığımız bir yönden bakmış.

Üyelerinin yüzde 90’ının kadın olduğunu belirten site Başak, Yengeç ve Oğlak burcuna sahip üye sayısının ilk üç sırayı aldığını açıklamış. Ayrıca raporda en çok doğum yapılan 3 günün pazartesi, Salı, Çarşamba olduğun belirtilmiş. Yukarıda belirttiğim farklı bakış açısı ise “en çok alışveriş yapan burçlar”sıralamsı.

Rapora göre en çok alışveriş yapan burçların listesi şu şekilde: Başak yüzde 14, Akrep yüzde 13, Yengeç yüzde 11, Koç yüzde 11, İkizler yüzde 10, Oğlak yüzde 8, Aslan yüzde 7, Yay yüzde 7, Balık yüzde 6, Boğa yüzde 6, kova yüzde 5, terazi ise yzüde 2.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017