Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burçlara Göre Araba Seçimi

Hayatımızın her alanında bizi ilgilendiren burçlar ilgilensek de ilgilenmesek de otomobil seçiminde de bizi etkiliyor… İşte burçlara göre otomobiller…
Burçlara Göre Araba Seçimi
KOÇ: Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisi geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanı araba kullanırken rahatsız etmeyin, içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!

BOĞA: Boğa burcu yaşamı seven, ondan haz almayı seven bir burçtur. Boğa burcu insanı genelde sakin olarak tanınır, ancak trafiğe çıktığında ise değişir. Kinci ve maceraperest olmaları onların direksiyon başındaki tavırları üzerine belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsü karşı trafikte dikkatli olmak gerekir.

İKİZLER: İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarmasıdır. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı, sinirli ve sabırsızdır.

YENGEÇ: Çok duygusal, hayalci, çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon başında da dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler, emniyet kemeri takmadan asla yola çıkmazlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017