Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burçların Cinsel Özellikleri

Burçların karakter özellikleri olduğu gibi cinsel özellikleri de bulunuyor. Her burcun kendine has cinsel davranışları ve tutumları oluyor. Peki sizin burcunuzun cinsel özelliği ne merak ediyor musunuz?
Burçların Cinsel Özellikleri
KOÇ: Koç burçları, cinsellikte ateşli bir burçtur. Ateş grubu burcu olan Koç, fiziksel olarak ilgisini çekebilecek kişilerle birlikte olmaktan hoşlanırlar. Seksi iç çamaşırları Koç erkeğinin ilgisini oldukça çeker. Rutin bir cinsel hayat hiç de onlara göre değildir. Reddedilmekten hiç hoşlanmadıkları için ona uygun seçimler yapmaya özen gösterirler. Koç burcu, partnerinin ondan önce yaşadığı birlikteliklere kendi performansını karşılaştırır. Genellikle cinsellikten sonra uyumayı tercih ederler.

BOĞA: Erotizme doğuştan yatkınlığı olan Boğa burcu, cinsellikte tutkulu ve ihtiraslıdır. Partnerinden güven ister. Toprak grubu olan Boğa, isteklerini açıkça belirtmekten çekinir. Partnerinin onu yönlendirmesi ise hoşuna gider. En hassas element olan Toprak grubuna ait boğalar partnerlerini memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Aşk oyunlarını seven boğalar planlı ve ağır şekilde ilerlerler.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017