Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burcu Esmersoy Röportajı

Burcu Esmersoy sahip olduğu şöhretin çeperini kocaman zırhlarla çevirmiş biri… Haklı da… Burcu Esmersoy ile sahip olduğu güç, ailesi, kariyeri, moda ve pek çok şey üzerine sohbet ediyoruz Mehmet Turgut’un mutfağında…
Burcu Esmersoy Röportajı
Burcu Esmersoy’u tanıyoruz. Ekrandaki Burcu’yu bir kenara bırakırsak, nasıl birisin? Ekranda göründüğünden biraz daha farklı anladığım kadarıyla çünkü insanlar benimle ilk tanıştıklarında ekranda gördükleri Burcu Esmersoy’la tanışıyorlar. 10 dakika geçtikten sonra istisnasız bir şekilde herkes biz sizin çok daha farklı olduğunuzu düşünüyorduk, ekrandan çok daha farklı bir enerji yayıyorsunuz diyorlar. Mesela bazen soğuk, mesafeli hatta kibirli bile durduğumu söyleyen insanlar oldu.

97 yılında bir güzellik yarışmasıyla başladı he şey ve o günden bugüne birçok şey değişti. Bu kariyer yolculuğunu nasıl özetlersin?

Meşakkatli! Çok meşakkatli bir yol. Bir kere zaten ben yıllardır bu sektörde olduğum için ve çok fazla röportaj yaptığım için herhalde kendimle ilgili yavaş yavaş düşünmeye başladım. O sorulara cevap veririken de kendimce bir şey belirledim aslında. Tırnaklarımla geldiğim için buraya, bulunduğum noktayı hak ettiğimi düşünüyorum. Bulunduğum yerde olmayı hak ediyorum. O konuda mütevazı olamayacağım açıkçası. Normalde hayat düsturu olarak mütevazı olmayı her zaman kendime yakıştırmışımdır. Ama iş konusunda ve geldiğim nokta konusunda hak ederek geldiğimi düşünüyorum ve hatta hala daha yolun başındayım gibi geliyor. Aslında normalde yolun sonunda olmam lazım ama hala yapacağım çok şey var. Ve onun için de çok heyecanlıyım.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017