Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burcu Kara İle Sağlık Yaşam Üzerine Röportaj

İlk olarak sunduğu programlar tanıdığı Burcu Kara şimdilerde başarılı bir oyuncu. Yakında yeni bir diziyle karşımıza çıkacak olan güzel oyuncuyla sağlıklı yaşam hakkında samimi bir sohbet gerçekleştirdik.
Burcu Kara İle Sağlık Yaşam Üzerine Röportaj
Güzel kadın denilince akla güzel gelen, güzel bakan, güzel konuşan bir kadın gelecekse hiç düşünmeden bu isimlerden biri ‘Burcu Kara’ diye düşünebilirsiniz. Formsante dergisi için yeni projeleri, beslenme düzeni, spor ve aşk üzerine sorularımızı yanıtlamak için bizimle buluşan Kara öyle pozitif, öyle heyecanlı öyle tezcanlı bir kadın ki; onu dinleyip hayran kalmamak imkansız. Eğer siz de onu daha yakından istiyorsanız bu sıcacık röportajı kaçırmayın!

Şu sıralar neler yapıyorsunuz?

Yaz aylarında ‘Romantik Komedi 2’yi çektik. 3 yıldır sürdürdüğüm bir tasarım programım var. Onun çekimlerine başladım. Bahçeşehir Üniversite İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapıyorum. Tiyatro oyunum başlıyor. Yeni bir dizide rol alıyorum ve onun çekimlerine başladım.

Dönem dizisi mi olacak?

Evet, bir dönem projesi olacak. 1967 yılında Süleyman Demirel döneminde geçiyor. Aslında bir kül kedisi hikayesi benziyor. Kimsenin kötülüğe inanmayan, kendini kandırarak yaşayan bir kızın karmaşık ilişkilerini anlatıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017