Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burcu Kara Röportajı

Yeni bir dönem dizisiyle karşımıza çıkacak olan Burcu Kara, vakit kaybetmeye tahammülü olmayanlardan. Güzel oyuncuyla yeni projelerinde, iş hayatından ve geleceğe dair düşüncelerinde konuştuk.
Burcu Kara Röportajı
Buğra Gülsoy ile yaptığı evliliğini bitirdikten sonra hakkında birçok haber çıkan Burcu Kara, şu sıralar kendini iş temposuna kaptırmış durumda. En enerjisiyle röportajımızın başından sonuna kadar bizleri de etkisi altına alan Kara ile hayatındaki yeniliklerden ve sağlıklı yaşam için yaptıklarından konuştuk. İşte Burcu Kara ve onun hakkında merak edilenler...

Şu sıralar neler yapıyorsunuz?

Yaz aylarında ‘Romantik Komedi 2’yi çektik. Üç yıldır sürdürdüğüm bir tasarım programım var. Onun çekimlerine başladım. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapıyorum. Tiyatro oyunum başlıyor. Yeni bir dizide rol alıyorum ve onun çekimlerine başladık.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017