Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burcunuza Göre Makyaj Teknikleri

Astroloji, gezegenlerin konumu, doğum saatimize göre karakter saatimize göre karakter analizi gibi konularla ilgilendiği gibi güzellik alanına da el atıyor. Burcunuzun grubuna göre değişen karakter özelliklerinize uygun makyaj tekniklerini sizler için araştırdık.
Burcunuza Göre Makyaj Teknikleri

Su Grubu: Su grubu burçları olan yengeç, akrep ve balık sezgilerinin ve içgüdülerinin güçlü olmasıyla biliniyorlar. Evine bağlı, sadık ve sevecen kadınlar olan su grubu burçları için yeşil en uygun renk. Bakışlarına gizemli bir hava verecek olan yeşil renk, aynı zamanda çekicilik kazandıracak.

Ateş Grubu: Ateş grubu burçları koç, aslan ve yay kararlı, inatçı ve fark edilmeyi seven karakter özellikleri sergiliyorlar. Dikkat çekmek neredeyse hayatlarının amacı olan ateş grubu kadınları için en uygun renkler kırmızı ve siyah. Siyah renkte yapacakları bir göz makyajını kırmızı rujla tamamladıkları zaman amaçlarına kolaylıkla ulaşacaklardır.

Toprak Grubu: Toprak grubu kadınları boğa, başak ve oğlak en sakin ve evcimen burçlar niteliğindedir. Düşüneli, narin ve sadeliği seven zarif toprak grubu kadınları için en uygun renk kahverengi. Göz makyajında rahatlıkla kullanabileceğiniz kahverengi tonlarını, şeftali tonlarında allıklarla tamamlayabilirsiniz. Pastel tonlar bu grup için idealdir.

Hava Grubu: Bağımsız kadınlar olan hava grubu burçları ikizler, terazi ve kova uç noktalar arasında yaşamayı seven, özgürlüğüne düşkün ve ne istediğinden emin bir karakter yapısına sahip. Özgürlüğün simgesi olan mavi renk adeta karakterlerini yansıtıyor. Mavi, lacivert ve tonlarını rahatlıkla kullanabilen hava grubu burçları, pembe ve tonlarında rujlarla makyajlarını tamamlayabilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017