Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa Beton Edremit Körfezi'nde

Bursa Beton, Bursa Çimento ile birlikte kurdukları mükemmel konumdaki Edremit tesisini 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren faaliyete geçirdi.
Bursa Beton Edremit Körfezi'nde
Bursa Beton 17. Tesisini Edremit olarak belirledi.

İnsanı, denizi, ormanı, tertemiz havası, bayraklı koyları ile ülkemizin seçkin turizm merkezleri arasında gösterilen Edremit Körfezi, aynı zamanda nitelikli göç sayesinde son yıllarda popülaritesini her geçen gün daha da arttırmakta.

Bursa Beton'un Bursa Çimento ile birlikte kurdukları Edremit Tesisi, 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren faaliyete geçti. Tesisin beton pazarlamasını bölgenin saygın firmalarından Canyapı yapmakta. Oluşan bu sinerji ile Edremit Körfezi'ne kurumsal, güvenilir ve kaliteli bir üretici katılmış oldu.

Edremit-Akçay yolu 4. kilometrede bulunan tesis 9 dönüm üzerine kurulmuş ve mükemmel konumlandırılmıştır. Uluslararası Edremit Körfez Havalimanı'nın da kısa bir süre önce devreye girmesi ile bölge adeta yeni bir "Bodrum" olmanın müjdeleyicisi konumuna gelmiştir.

Bursa Beton Edremit Tesisi, başta Edremit olmak üzere; Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Havran, Burhaniye ve Ayvalık'a hizmet verecek.

Tesisin açılışı sırasında Genel Müdür Mahmut Ağcabay'ın yapmış olduğu konuşmada Bursa Beton ve Bursa Çimento'nun Edremit Tesisi sayesinde bölgeye betonda kurumsal kalite ve müşteri memnuniyeti getireceğini söylemiştir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017