Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa BİLGEMED OSGB İle İOVA Yazılım İşbirliği.

İş sağlığı ve güvenliği alanında hızlı adımlarla ilerleyen BİLGEMED ortak sağlık ve güvenlik birimi bir ilke daha imza attı. Alanında uzman ve güvenilir yazılım firması İOVA ile...
Bursa BİLGEMED OSGB İle İOVA Yazılım İşbirliği.
İş sağlığı ve güvenliği alanında hızlı adımlarla ilerleyen BİLGEMED Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bir ilke daha imza attı. Alanında uzman ve güvenilir yazılım firması İOVA ile işbirliği halinde iş sağlığı ve güvenliği otomasyon sistemi devreye geçirildi. Böylece işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının çalışmalarını otomasyon sistemi üzerinden daha hızlı ve güvenli yürütmeleri için önemli bir adım atıldı. İşe giriş muyenelerinden tarama tetkik sonuçlarına, periyodik muayenelerden reçeteleme ve raporlamaya kadar her ayrıntı otomasyon sistemi üzerinden gerçekleştirilebilcek. Ayrıca iş güvenliği ile ile ilgili olarak risk değerlendirmelerinden ortam ölçümlerine, iş güvenliği eğitimlerinden periyodik kontrollere kadar bütün veriler otomasyon sisteminde toplanabilecek.

BİLGEMED OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) bu hamlesi ile hizmet verdiği firmaların iş sağlığı ve güvenliği kayıtlarını kalıcı ve güvenli bir ortamda topladığı gibi çalışmalarını daha hızlı ve sistematik olarak yürütebilecek. İOVA Yazılım hakkında daha detaylı bilgi için iova.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017