Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa Bölge Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) Danışmanlığı

ST Danışmanlık Hizmetleri Bursa Bölge Shell Taşıt Tanıma Sistemi ( TTS ) Acenteliğini aldı.
Bursa Bölge Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) Danışmanlığı

ST Danışmanlık olarak Shell Taşıt Tanıma sistemi acenteliğini 2011 Şubat ayı itibari ile almış bulunmaktayız. Bursa Bölgesinde yer alan araç sayısı ve akaryakıt harcaması yüksek gider kalemi oluşturan firmalara Shell akaryakıtlarının kalitesi ile beraber zamandan, işgücünden ve akaryakıt giderlerinden tasarruf elde edebilecekleri bir sistem sunuyoruz. Taşıt tanıma sistemine dahil olan firma aynı zamanda akaryakıt harcamalarını alacağı rapor ile kontrol altında tutabiliyor.

Araca monte edilen cihazlar sayesinde akaryakıt alımı sırasında zamandan, muhasebeleştirme süreçlerinde işgücü ve zamandan tasarruf eden firma, fatura ile beraber gelen rapor sayesinde araçların akaryakıt harcamalarını plaka bazlı olarak detaylarını (zaman, km, lt, yer) kontrol edebilir ve kayıt altında tutabilir.

Bu sistem aracılığı ile personelin kullanımında olan araçları için limitlendirme (günlük, haftalık, aylık) yapabilir ve internet üzerinden 7/24 istediği zamanda bu limitlendirmeyi güncelleyebilir.

Sistem hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için;
ST Danışmanlık
Sibel Taner
0549 224 10 02

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017