Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa'da Fasıl ve Rakı-Balık Keyfi Kırmızı'da Çıkar

Gönül Hayatımız olarak nitelendiririz çoğu zaman fasıl keyfimizi. Ya da şipşak fotoğraf gibidir kimi zaman fasıl...
Bursa'da Fasıl ve Rakı-Balık Keyfi Kırmızı'da Çıkar
Gönül Hayatımız olarak nitelendiririz çoğu zaman fasıl keyfimizi. Ya da şipşak fotoğraf gibidir kimi zaman fasıl...

Eserlerin hiç ara vermeden çalınabilip her tını ve ezginin içinizde ayrı bir tat oluşturabilmesi diye de söylenebilir. Şarkı bitiminde yapılan eklemelerle süslenir fasılın yaşanması. Dinlediğiniz her eserde, işte bu dediğiniz anlarla tokuşturduğunuz kadehi her şarkı geçişinden tekrarlayabilmektir.

Kalite ve keyfi, hızlı servisi, çalışanları ve müşterinin talebine uygun şekilde sunabilen aynı zamanda keyifli anlarınızı canlı performans ve geniş repertuvarımızla ölümsüzleştirmeyi hedeflemekteyiz. Kanun sesinin büyüsyle rakınızdan aldığınız keyfi pekiştirmek, sohbetlerinizle anın güzelliklerini farkedebilmenizi sağlayıp saatin birbiri ardına geçtiğini farkedemeyeceğiniz tadı almak bizimle mümkün.

Müşteri odaklı hizmeti ilke edinip eşsiz tatlarla birlikte siz misafirlerimize sunduğumuz ve aradığınız muazzam tadları özel mekanımızda uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017