Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa'da Yeni Clio Heyecanı

Paris Otomobil Fuarı'na kısa bir süre kala, Bursa'daki Oyak-Renault fabrikasını Clio IV ve Clio Grand Tour heyecanı sardı. Clio IV için ana üretim tesisi seçilen Oyak Renault fabrikasında kapasitenin önemli bir bölümü yeni Clio için ayrılmış durumda.
Bursa'da Yeni Clio Heyecanı
Bursa’daki Oyak-Renault fabrikası, Clio IV modelinin üretimine başlamanın heyecanını yaşıyor. Bursa fabrikası tüm dünya için Clio IV modelinde ana üretim tesisi seçilmiş. Bunun anlamı, tüm pazarlar için ilk prototiplerin, ilk tanıtım araçlarının, ilk test sürüşü araçlarının fuarlardaki ilk sergilemem araçlarının tamamının büyük bir hızla Türkiye’de üretilip, pazarlama takvimine uygun olarak dünyanın farklı pazarlarına hızla sevk edilme zorunluluğuna ayak uydurabiliyor olması.

Bu hız aynı zamanda, üretime de yansımış. Normalde yeni modeller üretime başladıklarında, ilk başta yani alışma sürecinde yavaş bir tempoyla üretim yapılır, ancak zaman içersinde yüksek kapasiteye ulaşılır. Clio IV modelinin üretim sürecinde ise farklı bir proses uygulanmış, kısa bir süre önce üretime başlanmış olmasına ve araç henüz pazara sürülmemiş olmasına rağmen neredeyse tam kapasiteye ulaşılmış durumda. Clio IV için planlanan üretim hızı 43 araç/saat, Fluence ve Megane için tahsis edilen mevcut üretim hızı ise 26 araç/saat.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017