Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa'daki Sürücü Kursları

1997 yılında eğitim-öğretime başlayan nilüfer sürücü kursu ilk gününden bugüne "en temel insan hakkı olan yaşam hakkının sürekliliği" ilkesini en temel ilkesi olarak görmüştür.
Bursa'daki Sürücü Kursları
1997 yılında eğitim-öğretime başlayan nilüfer sürücü kursu ilk gününden bugüne "en temel insan hakkı olan yaşam hakkının sürekliliği" ilkesini en temel ilkesi olarak görmüş ve işleyişiyle bu ilkeyi içselleştirmiştir.

Trafiğin barışa, hoşgörü ve saygıya belkide en çok ihtiyacı olan alan olduğunu ve bu yüzden biz sürücü kurslarına bu noktada çok görevler düştüğünün farkında ve bilincinde olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu anlayışın pratikte hayat buluşu elbetteki daha fazla eğitimle daha fazla riskle trafikte var olan risklerin profesyonellerce paylaşıldığında ne kadar minimize edileceğinin bilinciyle daha çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Mevcut risklerin daha az olduğu, trajik durumların en aza indiği trafik alanı için bu alana yeni girecek sürücü adaylarının ihtiyacı olan en temel öğeler; özellikle direksiyon eğitimlerinin uzun süreli olması, kesinlikle şehiriçi trafikte sürdürülmesi ve bireysel çalışmalar yapılması mutlaka eğitimlerin donanımlı, profesyonellerle yapılması gibi öğelerdir. Bu ihtiyac öğelerinin farkında olan Nilüfer Sürücü Kursu sektördeki ilk gününden bu yana devamı önemseyen teorik eğitimdeki tutmunun yanı sıra direksiyon eğitimlerindeki hassasiyetlerini önemle sürücü adaylarına yaşatmıştır.

Direksiyon Eğitimlerimiz

    - 20 ders saatlik programlar her aday için özel hazırlanır,
    - Direksiyon eğitimlerimiz bireysel yapılır,
    - Eğitimler şehir içi trafikte verilir,
    - Sirkülasyonsuz ,alanında en az on yıllık deneyimli uzman kadroyla çalışılır,
    - Kişiye uygun saat ayarlaması ve devamlılığı önemseyen ilkelerimizde pratik eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Bu bileşenlerle duyarlı, katılımcı sürücü adaylarının birleşmesi sonucunda ortaya çıkan tablonun daha bilinçli sürücüler olduğunu hep gözlemledik.bilinçli sürücülerin oluşturduğu trafik alanları çok daha barışçıl, uzlaşmacı, hoşgörünün hakim olduğu alanlar haline bu alanda hizmet veren tüm kurumsal aktörlerle mutlaka dönüşecektir.

En büyük gayemiz bilinçli, duyarlı ve artık adaylık sürecinin sonucunda rahatlıkla aktıf araç kullanabilen, hoşgörünün, aldığı eğitimle, ışığını trafik alanına yansıtan sürücüler yetiştirmektir. İlkelerimizin yaşam şansını bulduğu trafik ortamını hep birlikte yaratmak umuduyla.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017