Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa Döşemelik Kumaşları Kazakistan Yolunda

Emay Dokuma, Bursa'da ürettiği perdelik kumaşlarla Kazakistan'dan da söz sahibi olmak üzere yola çıktı. Firma, Bursa'daki tesislerinde halihazırda perdelik kumaş yanında, döşemelik ve gömleklik kumaş da üretiyor.
Bursa Döşemelik Kumaşları Kazakistan Yolunda
Bursa'da perdelik kumaş üretimi alanında 2005 yılından beri Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM)'nde hizmet veren Emay Dokuma, perdelik kumaş üretimi alanında Bursa'ya bir gurur madalyası daha taktırdı.

Bursa'da ürettiği perdelik kumaşların satışını ve ihracatını yapan Emay Dokuma halihazırda Rusya, İran, Suriye gibi ülkelerle perdelik kumaş ticareti yapmakta. Bu zincire yakın bir zamanda Kazakistan'ı da ekleyen üretici, Bursa'da ürettiği kumaşlarlarla Kazakistan'da da perdelik kumaş pazarında yer sahibi olma amacında.

Bursa'da ürettiği farklı tasarımlar ve kumaş kalitesi ile ev tekstili alanında öncü olan Emay Dokuma, iç pazarda perakende perdelik kumaş satışı yapan firmalara üretim desteği vermektedir. Perdelik kumaşın yanında Bursa'da döşemelik kumaş ve gömleklik kumaş satışı da yapan Emay Dokuma, gömleklik kumaş üretimine içinde bulunduğumuz 2010 yılı itbarı ile başlamış bulunuyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017