Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bursa'da Sporun ve SPA Terapi'nin Kalbi Score'da Atıyor

2009 yılında Korupark'ın -1. katında hizmet vermeye başlayan SCORE FITNESS & SPA 5000 M2 kapalı alana sahip şehrin en büyük Fitness kulübüdür.
Bursa'da Sporun ve SPA Terapi'nin Kalbi Score'da Atıyor
Son teknoloji ile donatılmış fitness ekipmanları, eşsiz mimari yapısı ile, gün ışığı altında spor yapma ayrıcalığından faydalandıran ve Bursa’da ilk defa, aynı çatı altında, bir çok egzersiz ve spor branşını sosyal bir kulüp ortamında sunan, çok özel konsept bir projedir.

Score Fitness&Spa'da tamamı led televizyonlu ve Ipod uyumlu, son teknoloji ekipmanları ile gym alanı, kişiye özel dizayn edilmiş stüdyolar, bu stüdyolarda pilates, yoga, spinning, body pump, dance moves gibi son trend dersleri, gün ışığından faydalanarak yüzmeyi sağlayan yarı olimpik yüzme havuzu, üyelerin rezervasyon alarak ücretsiz olarak yararlanabildikleri basketbol ve squash kortu, hamamlar, buhar banyoları, saunalar, dinlenme alanları, tamamı şifreli dolaplardan oluşan bay ve bayan soyunma odaları bulunmaktadır.

Çocuklu aileler için 2-6 yaş arası çocukların faydalandığı Kids Clubı, ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatmak için Uzak Doğu'nun en iyi SPAlarından biri olrak gösterilen Puri SPA'sı ve çok sayıda hizmetin bir arada bulunabileceği sosyal bir kulüptür.

Reformer
Pilates sadece egzersiz değildir. Vücut ile zihni şekillendiren seri ve kontrollü hareketler bütünüdür. Score Fitness&Spa'da Reformer ile pilates dersi alan kişiler 10 seans sonunda kendisini iyi hisseder farkı hissetmeye ve vücudunu tanımaya başlar. 20 seans sonunda yeni bir vücuda sahip olmaya başlar ve fiziksel uygunluk düzeyini arttırır. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, sağlıklı ve dengeli bir postüre, formda karın ve sırt kaslarına sahip olur.

Martial Arts(Savunma Sanatları) İnsanın vücut ve zihninin aynı noktada birleşerek yapabileceklerini keşfetmesi ile bedensel ve bilinçsel kontrolünüzün artmasını sağlayan tamamen doğal savunma sporu Sadece Score Fitness & Spa'da...

Cardio Alanı
350 m2 ve en son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış Cardio Alanımızda, 18 adet koşu bandı, 7 adet Syncro, 4 adet Vario, 4 adet yatay bisiklet, 3 adet dikey bisiklet, 2 adet Wave, 2 adet Concept2 kürek, olmak üzere 40 adet Cardio cihazı bulunmaktadır. Cihazlarımızın tamamının üzerinde 19’’ dokunmatik ekranlı televizyon, müzik, havalandırma, USB ve Iphone bağlantı sistemlerinin olması, hatta dilerseniz oyun oynayabilecek olmanız, egzersizinize sürekli yenilik ve eğlence katarak motivasyonunuzu daima canlı tutacak yüksek teknolojik donanıma sahiptir.

Grup Dersleri
135 m2 alan içerisinde sese duyarlı ışıklar ve yüksek kalitede ses sistemi ile donatılmış stüdyoda, 11 farklı dersten oluşan ders programı uygulanmaktadır.


Kökleri Uzak Doğu’ya uzanan, Doğu ve Batı kültürlerinin harmanlanması ile ortaya çıkan PURİ SPA; "Saflık" anlamını taşır. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendiren terapiler sunan Puri Spa, Uzak Doğu’nun zengin ve mistik spa kültürünü Bursa’da bütünüyle yansıtıyor.

Tarih ve geleneğin iç içe olduğu, Türk Misafirperverliğini en ince detayına kadar yansıtan, görkemli iç mimarisi ve özel olarak tasarlanmış hamamları ile Puri Spa, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Yüzyıllardır Uzak Doğu’da uygulanan geleneksel terapileri Puri Spa yöntemleri ile uygulayan terapistlerimiz ruhunuzun ve bedeninizin rahatlaması için size hizmet vereceklerdir.

Son Eklenen Haberler
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017