Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Burun Estetiği Nasıl Yapılır? Kimlere Yapılır?

Burun estetiği, ülkemizde en sık yapılan estetik girişimdir. Burnun estetik görünümünden rahatsız olan, yüzünün diğer hatlarına uyumsuz olduğunu düşünen, kaza veya geçirilen operasyon sonrası burunda oluşan estetik bozukluğu düzelttirmek isteyen kişilere uygulanır.
Burun Estetiği Nasıl Yapılır? Kimlere Yapılır?
Burun estetik sorunları, basit birçok yöntemle çözüme ulaşabiliyor. Sadece sizin isteğinize hangi yöntemin uygun olduğunu iyi planlamak gerekir. Son yıllardaki gelişmeler sonrasında; operasyon sonrasındaki dönem ağrısız ve hafif şişliklerle geçmektedir. Eskiden kullanılan tamponların nefes alamama problemi de artık kalmadı. Teknoloji sayesinde, müdahale öncesinde ulaşacağımız sonucu gösterebiliyoruz. Burnunda daha hafif değişiklik isteyenler içinde burun endolifti yöntemimiz var. Lokal anestezi altında, yarım saatte istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz, beğenmediğinizde geri dönüşü de mümkün. Daha hafif değişiklikleri de botox ve dolgu yöntemiyle sağlamak mümkün.

Burun estetiği, ülkemizde en sık yapılan estetik girişimdir. Burnun estetik görünümünden rahatsız olan, yüzünün diğer hatlarına uyumsuz olduğunu düşünen, kaza veya geçirilen operasyon sonrası burunda oluşan estetik bozukluğu düzelttirmek isteyen kişilere uygulanır. Burun yüzümün tam ortasında yer alır, büyük veya asimetrik olması bakışları bu bölgeye yöneltir. Yüzün diğer güzel hatlarının ön plana çıkmasını engeller.

Operasyon sonrasında kişilerin sert ifadesinin ortadan kalktığını, güzel fakat arka planda kalmış bölgelerin öne çıkarak yüzün çok daha güzelleştiğini görüyorum. Burun estetiği, yüz kemiklerinin gelişimi tamamlandıktan sonra yani ergenlik çağında kızlarda 16, erkeklerde 17 yaşından sonra yapılır, estetikle beraber şayet varsa nefes alma problemleri de düzeltilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017