Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Büşra Pekin Kimdir? Büşra Pekin Röportajı

‘Havuçlu Anne’ tiplemesiyle hafızalara kazınan Büşra Pekin’in çocukluğu, doğum yeri olan Suudi Arabistan’la İzmir arasında geçmiş. Yedi yıl önce yerleştiği İstanbul’a aşık olan genç oyuncuyla en sevdiği semtlerden Ortaköy’de bir gün geçirdik.
Büşra Pekin Kimdir? Büşra Pekin Röportajı
Sizi BKM Mutfak’ta ‘Havuçlu Anne’ tiplemesiyle tanıdık. BKM’de kaç yılınız geçti?

Aktif olarak beş sene. İlk iki yıl Mutfak’ta geçti, sonra da televizyon programı ve turnelerle. Son iki yıldır başka projeler üzerine yoğunlaştım.

BKM’den tamamen ayrıldınız mı?

Çok Güzel Hareketler Projesi bitti. Herkes kendi başına başka projelerde yer alamaya başladı. Kimi zaman ufak gruplar halinde bir araya gelip yeni projeler üzerine kafa yoruyoruz.

Kaç yıldır İstanbul’dasınız? Hangi semtlerde oturdunuz?

Yedi yıl oldu. İlk geldiğim yıl Ortaköy’de oturdum, sonra BKM’ye yakın olsun diye Akaretler’e taşındım. Fakat bir Boğaz hayranı olarak şimdi Ortaköy’e geri döndüm.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017