Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bütçenize Uygun Ev Nasıl Bulunur?

Konut fiyatlarının şu anda çok makul seviyelerde olduğunu belirten Gayrimenkul Yatırım Uzmanı/Mali Müşavir Hatice Kolçak, konut alacaklara bütçelerine uygun evi bulmaları durumunda kaçırmamalarını öneriyor.
Bütçenize Uygun Ev Nasıl Bulunur?
Konut fiyatlarının bugünün şartlarına göre makul bir seviyede olduğunu ve kısa vadede bir artış beklemediğini ifade eden Gayrimenkul Yatırım Uzmanı/Mali Müşavir Hatice Kolçak, piyasada hem yatırım hem de oturum amaçlı çok cazip projelerin olduğunu söyledi.

Türk halkının kiracı olmayı sevmediğini belirten Hatice Kolçak, “İnsanlarımız bir oda olsun ama kendi evim olsun istiyor. Bugünün şartlarında ilk kez ev sahibi olacaklar için çok uygun fırsatlar var” dedi. Konut kredisi faiz oranlarının şu an istenilen seviyelerde olmadığını belirten Kolçak, ev almayı düşünenlerin bütçelerine uygun, beklentilerini karşılayacak evi bulduklarında faiz oranlarının düşmesini beklemeden buldukları evi kaçırmamalarını söylüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017