Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Butik Otel'de Tatil

Avrupa'da çok popüler olan butik oteller ve butik otelde konaklama trendi gün geçtikçe Türkiye'de de değer kazanıyor. Özellikle Ege'de son 10 yılda onlarca butik otel açıldı ve açılmaya da devam ediyor...
Butik Otel'de Tatil
Avrupa'da çok popüler olan butik oteller ve butik otelde konaklama trendi gün geçtikçe Türkiye'de de değer kazanıyor. Özellikle Ege'de son 10 yılda onlarca butik otel açıldı ve açılmaya da devam ediyor. Dünyada "Design Hotel", "life style hotel" veya "hip hotel" kavramları da kullanılıyor bu konsept için.

Bozcaada, Cunda, Ağva, Alaçatı, Assos, Datça gibi çok taşlaşmamış ve doğal güzelliğini halen saklı tutabilmiş birçok bölgede büyük oteller yerine, görece daha küçük ve butik otel konseptinde işletilen tesisler hızlı bir şekilde artıyor.

Bir otelden ziyade daha çok bir yakınınızın konforlu evinde sıcak bir misafirlik gibi geçen butik otel tatili; otellerin mimari güzellikleri, zevkle döşenmiş iç yapıları, birçoğunda otel sahibinin işlediği bahçeleri daha da renkleniyor.

Birçoğu tarih kokan taş evlerin, konakların, hanların yeniden restore edilmesi butik otele dönüştürülen tesislerin yanında, yine bölgenin doğal ve mimari yapısına sadık kalınarak yeni yapılanları da ekleniyor.

Keyifli, huzurlu, sıcak ve yeni dostlar edinebileceğiniz bir tatil için bir butik otel tatili denemelisiniz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017