Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Büyümenin Yeni Modeli Sosyal Şirket

Önce şirket imajını artırmaya yönelik çalışmaların parçasıydı. Ardından tükenen kaynakların etkin kullanımı kaygısıyla hız kazandı.
Büyümenin Yeni Modeli Sosyal Şirket
Çalışanlar, müşteriler ve topluma karşı sorumluluklar da eklenince şirketlerin iş yapış şekilleri kökten değişmeye başladı. Bu dönüşüm, "Sosyal Şirket" kavramını ortaya çıkardı. İletişimin güçlenmesi, bu faktörlerin tüketime, satışlara, talebe etkisini güçlendirdi. Yeni ekonomide, büyümek isteyen şirketler için olmazsa olmaz haline geldi. Şimdi, sosyal sorumluluğun ve sürdürülebilirliğin, büyümenin kritik bir faktörü olduğunu kavrayan şirketler, rekabette de öne geçiyor.

Yaşanan son ekonomik kriz özellikle geleceğe duyulan kaygıları artırdı. Şirketler için bu yeni ortamda, büyüme performansı sağlamak ise giderek zorlaşan bir faktör.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017