Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çağla Şikel Altuğ Kimdir? Çağla Şikel Altuğ Röportajı

Ekranlara bomba gibi dönen Çağla Şikel Altuğ, mutlu bir ilişki, ideal anne profili ve başarılı bir kariyerle tekrar karşımızda! İyi bir ressamın o şahane manzara tablosunda baş kahraman... Siyah ve beyazın tüm asaleti de üzerinde!
Çağla Şikel Altuğ Kimdir? Çağla Şikel Altuğ Röportajı
“Yaşlanıyor. Biraz çirkinleşmişim, biraz kırışığım çıkmış, vücudumda deformasyon olmuş, hakikaten çok geçici ve gereksiz endişeler bunlar” diyor Çağla Şikel Altuğ. İki program ve çocuklar arasında koşturmacanın onu getirdiği noktada yapıyor bu açıklamayı elbette. Her ne kadar bir miktar yorgun görünse de, tatlı dilinen, pozitif enerjisinden, keyifli sohbetinden bir şey kaybetmediğini görüyoruz. Kuzey’den sonra yaptığımız röportajda neyse, şimdi de aynı şekilde karşımızda.

Ekranlara iki programla birlikte bomba gibi döndün. Eve çocuklar, diğer yanda iş hayatı… Nasıl bir karmaşa içindesin şu anda?

Ekrana bir döndüm pir döndüm gibi oldu. Şu anda haftanın dört günü, çok ciddi, çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bir de ‘Bugün Ne Giysem?’in yanında ‘En Büyük Show’ program ı var. Yedi gün televizyona program yapıyoruz aslında öyle görünüyor. Kostüm provaları, dans provaları, dış çekim provaları var. Bayağı yorucu bir tempo içindeyiz. Ben çalışmayı seven biri olarak tabii ki mutluyum bu durumdan.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017