Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çağla Şikel Hakkında Bilmedikleriniz

Balerin, model, sunucu, oyuncu… Üstelik hem evli hem çocuklu hem de çok mutlu… Bunlar bildikleriniz. Ya bilmedikleriniz? Tüm bildiklerinize bir de iyi bir ressamlığı ekleyin.
Çağla Şikel Hakkında Bilmedikleriniz
Çağla Şikel manken olmadan önce balerindi ama o yüreğinin sesini dinleyip çok da başarılı olduğu podyumlarda karar kıldı. Fırtına gibi esti. Onsuz defile olmazdı. Markalar, tasarımcılar defilelerine çıkarmak için yarışırlardı adeta. Uğurkan Erez onun için şöyle demişti: “Çağla bir dünya starı olabilirdi. Cannes’da Naomi Campbell’in menajeri ‘Biz bu kızı istiyoruz, onu top model yapacağız’ dedi ama Çağla ailesini bırakmadı. Onun gibisi 100 senede bir gelir.” Aslında bu karar onun ilk duygusal kararı değildi. Dünyaca ünlü top model olabilecek imkanı varken ailesini seçmesinin sebebi, onlara düşkünlüğü ve her zaman ‘önce ailem’ demesindendi. Bu düşüncesi bugün de değişmedi. Annesi, ablası, eşi ve çocukları onun her şeyi.

Pop şarkıcısı Emre Altuğ ile mutlu bir evlilik süren Çağla Şikel, iki erkek çocuk annesi. Eşine ilk günkü gibi aşık değil. Ama bunu da farklı yorumlamamak gerek çünkü o artık olgun bir ilişki yaşıyor ve bundan da çok mutlu. “Emre’ye ilk günkü gibi aşık olmam mümkün değil. Olmak da istemem zaten. Aradan o kadar zaman geçmiş, ilişkimiz olgunlaşmış, tecrübeler eklenmiş, neden en başa döneyim? Bunu hayatımın diğer alanları için de böyle düşünüyorum” diyor. Emre ile bazen dizi çekimleri, konserleri ve albüm çalışmaları nedeniyle uzak kaldıklarını ama bunun asla ilişkilerini zedelemediğini söylüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017