Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çalışan Anneler İçin Öneriler Tavsiyeler!

Az zamanınız var ama yapacak da birçok işiniz… Uzmanların annelerde önerdiği şey, annelerin zamanını nasıl kullandığına dair detaylı bir günlük tutumları… İki haftanın sonunda temel sorunları belirleyip, sonrasında verimlilik hakkında neler yapılabileceğine dair önerilerde bulunuyor.
Çalışan Anneler İçin Öneriler Tavsiyeler!
Uzmanların annelerde önerdiği şey, annelerin zamanını nasıl kullandığına dair detaylı bir günlük tutumları… İki haftanın sonunda temel sorunları belirleyip, sonrasında verimlilik hakkında neler yapılabileceğine dair önerilerde bulunuyor.

Çoğu annenin zamanı kasırgadaymışçasına geçiyor. Çocuklar düzenli olarak önce okula ve sonra müzik, spor gibi kurslara mı taşınıyor? Bu sırada mutlaka markete ya da pazara uğramak gerekiyor. Bu arada küçük bebek düzenli olarak uyuyamıyor ve tabii ki huysuzlanma başlıyor. Akşam olduğunda çocukların ödevi için aynı tempo devam ediyor.

Bu sorunları yaşayan anne adaylarının ilk yapması gereken şey araba kullanılan zamanı azaltmak. Bunun için birinden yardım alabilir, servisleri tercih edebilir ya da daha yakın yerlerdeki okulları düşünebilirsiniz. Bu sayede küçük çocuğunuzun daha sakin vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Diğer yapılması gereken konu ise daha fazla kontrol için çocukların aktiviteleri ve okul sonrası rutinlerinin takip edebileceğiniz bir takvim tutmak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017