Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Call of Duty: Black Ops II İncelemesi

Avustralya’da yaşayan çılgın Türk Okan Kaya, canını ciddi ciddi tehlikeye atma pahasına Black Ops II’yi aralıksız 135 saat 50 dakika oynayarak, 15 saat farkla önceki rekor kırdı. Oyun piyasaya çıktığı ilke 24 saatte 500 bin dolar hasılat yaptı. Birçok oyun severin yılın son çeyreğini bekleme sebebi Black Ops II ile görev çağrısına cevap veriyoruz.
Call of Duty: Black Ops II İncelemesi
Doyumsuzluk sızlanışlarına, burun kıvırmalara kulak asmayın. Black Ops II kesinlikle hem muazzam görüntüleri hem seslendirme oyunculuğu hem multiplayer’da yaptıkları düzenlemelerle kesinlikle hayal kırıklığı yaratmayacak kalitede muazzam bir oyun. Heyecandan son söyleyeceğimizi ilk söylemiş olsak da, gelin kısaca oyunu inceleyelim…

Campaign Modu’nda Alex Mason, Sargeant Woods gibi eski kahramanların yanı sıra Mason’ın oğlu David’i de kontrol ediyoruz. Amacımız terörist Raul Menendez’i ortadan kaldırmak. Hikayenin anlatımı en iyi Hollywood filmleriyle aşık atabilecek kadar girift, bol katmanlı, tatmin edici ve heyecan verici, bu Black Ops II’yi “muhteşem” yapan özelliklerden yalnızca biri. Gerçekten çok başarılı bir seslendirme ekibi olan oyunda, Sam Worthington Alex Mason olarak geri dönüyor. Seslendirmelerin yanı sıra, silahların çıkardığı belli belirsiz tıkırtılardan çatışmalara ses ile ilgili her şey oyunda mükemmel. Görseller de önceki oyunlardan alıştığımız gibi sorunsuz, net ve zaman zaman oldukça etkileyici.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017