Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Can Bonomo’nun Yeni Albümü 'Aşktan ve Gariplikten'

İlk albümü “Meczup” ile yüzbinlere varan hayran kitlesi oluşturmayı başaran Can Bonomo, yeni albümü “Aşktan ve Gariplikten” ile müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk albümünde olduğu gibi Can Bonomo,, “Aşktan ve Gariplikten”deki şarkılarının tarzını da “İstanbul Müziği” olarak tanımlıyor…
Can Bonomo’nun Yeni Albümü 'Aşktan ve Gariplikten'
Yeni albüm “Aşktan ve Gariplikten”, ilk albüm “Meczup”un kaydedildiği TheFatLab’de kaydedildi. “Aşktan ve Gariplikten”in biri hariç tüm parçaları Can Bonomo imzasını taşıyor. We Play etiketiyle çıkan albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü “Meczup” albümünde de beraber çalıştığı Can Saban üstlendi. Parçalarn miksing ve mastering’i TheFatLab’in sahibi Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı.

Kapak fotoğrafı Bora Bekiroğlu tarafından çekilen “Aşktan ve Gariplikten”in kitapçık fotoğrafları Berfu Merve Bolulu ve Emrah Kavalak tarafından çekildi. Kartonet tasarımı Emrak Kavlak tarafından yapılan albümde Can Bonomo’ya ait özel bir illüstrasyon da bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017