Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Canon EOS 600D Özellikleri

Canon ile gerçekleştirdiğimiz advertorial test çalışmalarımızda bu kez EOS 600D modelini Küba’da test ettik. Canon’un giriş seviyesinin başköşesinde yer alan EOS 600D, kendii sınıfı içersinde en güçlü modellerden biri.
Canon EOS 600D Özellikleri
Canon’un giriş seviyesinin başköşesinde yer alan EOS 600D modelini Küba’da test ettik. EOS 600D oldukça hafif ve kompakt bir DSLR. Yüksek görüntü kalitesini kolay kullanımlı yapısı ve sağlam gövdesi ile birlikte sunuyor. Giriş seviyesi DSLR makineler arasında hayli iddialı olan bu moel, 18 milyon piksellik APS-C COMS sensör ile yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor.

Canon EOS 600D’yi gövdesinden başlayarak biraz tanıyalım. Makine Canon’un klasik EOS çizgisine sahip giriş seviyesinde bir DSLR. Giriş seviyesi derken kesinlikle basit algılamayın. Tüm Küba seyahatim sırasında farklı objektiflerle bu makine ile binlerce fotoğraf çektim. Tüm fotoğraflar içerisinde makineden kaynaklanan bir problem gördüğümü hatırlamıyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017