Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Canon EOS Video Kameralar Türkiye’de!

Canon, EOS serisi içerisinde konumlandırdığı yeni dijital video kameralarını Türkiye’de tanıttı. Yüksek görüntüleme performansına sahip video kamera, günümüzün sinema endüstrisinin üretim sürecinde ihtiyaç duyduğu talepleri karşılamak üzere üretilmiş.
Canon EOS Video Kameralar Türkiye’de!
Canon, EOS serisi içerisinde konumlandırdığı yeni dijital video kameralarını Türkiye’de tanıttı. Yüksek görüntüleme performansının genişletilebilme kapasitesiyle birleştirildiği bu yeni video kamera, günümüzün sinema endüstrisinin üretim sürecinde ihtiyaç duyduğu iddialı talepleri karşılamak üzere üretilmiş.

Yeni geliştirilen Süper 35 mm eşdeğerinde yaklaşık 8,29 milyon piksel CMOS sensör özelliğine sahip video kamera, iki model halinde sunulacak: EOS C300 Dijital Video Kamera ve EOS C300 PL Dijital Video Kamera.

EOS C300 Dijital Video Kamera, Canon’un EOS tek lensli refleks (SLR) kameraları için geliştirilen birbirinden farklı değiştirilebilir EF lensleri ve yeni EF Sinema Lensi serisi ile uyum sağlaması için bir EF lens yuvası donanımına sahip.

EOS C300 PL Dijital Video Kamera modelinde ise bir endüstri standardı olan PL lensleriyle kullanılmak üzere yerleştirilmiş bir PL lensi yuvası bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017