Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cansel Elçin’in Yeni Dizisi 'Kötü Yol'

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Kötü Yol’da, Yeşilçam’da yönetmenlik yapan Kenan Yılmazer karakteriyle izleyeceğimiz Cansel Elçin, “Arkadaşlar bu rolün ve bıyığın bana çok yakıştığını söylüyorlar” diyor.
Cansel Elçin’in Yeni Dizisi 'Kötü Yol'
Başrollerini İlker Aksum ve Şükran Ovalı ile paylaşan Cansel Elçin, Kanal D’nin yeni dizisi Kötü Yol’da Yeşilçam’da yönetmenlik yapan Kenan Yılmazer rolünü üstleniyor. Cansel Elçin’e dizi hakkında sorular soruyoruz.

’Kötü Yol’ dizisindeki karakterinizi anlatır mısınız?

Kenan Yılmazer adlı yönetmen, hayalperest ve aklına estiği gibi hareket eden bir kişi. Çocukluğunda büyük sıkıntılar var, travmaları var. Henüz 15 yaşındayken, babasının intikamını almak için birini öldürmüş. Ardından annesiyle birlikte İstanbul’a gelip, yerleşmiş.

‘Kötü Yol’, biliyorsunuz Orhan Kemal’in bir eseridir. Kemal’in romanlarını okudunuz mu?

Orhan Kemal’in çok önemli bir romancı olduğunu biliyorum. Eserleri sinema filmlerine, dizilere konu oldu ve olmakta. Mesela, kısa süre önce ‘Hanımın Çiftliği’ çekilmişti, o da ona aitti. Böyle bir yazarın eserinde oynamak çok güzel.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017