Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Car Türkiye Dijimecmua'da

İngiliz Emap Active Ltd.'den lisans almış olan Car Türkiye, otomobil dünyasına benzersiz ve renkli bir bakış açısı sunuyor. Otomobil endüstrisinde saygın bir yer edinmiş olan Car Türkiye artık Dijimecmua'da.
Car Türkiye Dijimecmua'da
İngiliz Emap Active Ltd.'den lisans almış olan Car Türkiye, otomobil dünyasına benzersiz ve renkli bir bakış açısı sunuyor.

Hayranlık uyandıran ve az bulunan rüya otomobillerin yanısıra en çok rağbet gören aile arabalarına da yer verilen dergi, Türkiye'deki araba meraklılarına hitap etmektedir.

İlk sayısını Mayıs 2000'de çıkartmış olan Car Türkiye, 7 aydan kısa bir sürede geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmış ve yayın kalitesiyle Türkiye'deki otomobil endüstrisinde saygın bir yer edinmiştir.

8000'den fazla abonesiyle Car dergisi, Türkiye'deki yayınların okurlarına nasıl ulaşması gerektiğinin tanımını yapmıştır.

Hemen okumak için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017