Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Carly Rae Jepsen Kimdir?

Bu yazın en büyük hiti ‘Call Me Maybe’ ile hayatımıza giren sempatik güzeli yakından tanımanın tam sırası.
Carly Rae Jepsen Kimdir?
Henüz birkaç ay önce duymaya başladığımız eğlenceli şarkı ‘Call Me Maybe’ aklımızda yer etti ve hızla dilimize dolanmayı başardı. Radyo dostu şarkıyı dinlerken, bu pozitif sesin sahibini merak eder olduk. Derken müzik kanallarında dönen eğlenceli klibiyle merakımızı giderdik. Şarkının basit görünen ama şaşırtıcı klibi, biz kızların günümüzde yaşadığı önemli bir soruna da dikkat çekerek kalbimizi kazandı.

Kendisi de en az şarkısı kadar sempatik olan Carly Rae Jepsen’in hayatımıza dahil oluşu bu şekilde gerçekleşse de, o aslında müzik dünyasında yeni bir isim değil. Kanadalı şarkıcı, kendini ilk kez 2007 yılında “Canadian Idol” yarışmasına katılarak gösterdi. Yarışmada üçüncü olup sesin duyurduktan sonra ilk albüm anlaşmasını yapan Carly, kısa süsre sonra ilk albümü “Tug of War”u 2008’de yayımladı. Bu albüm maalesef ses getirmedi. Acele ettiğini düşündüğünden mi bilinmez, Carly Rae Jepsen istediği başarıyı yakalamak için bu kez daha yavaş davrandı ve bu yıl bombayı patlattı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017