Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çarpık Dişlerle Vedalaşın

Çarpık dişler için tel takmak yeni yöntemler sayesinde artık tarihe karışıyor. Kullanımı kolay, ergonomik ve en önemlisi dışardan bakıldığında fark edilmeyen bu yöntemler sayesinde rahatça gülebilirsiniz.
Çarpık Dişlerle Vedalaşın
Çoğunlukla genetik sebeplerden kaynaklanan ve erken yaşlarda ortaya çıkan çarpık dişler; her yaşta düzeltilebiliyor, ancak uzun tedavi süreci ve diş tellerinden kaynaklı estetik kaygılar yetişkinleri bu tedaviden uzak tutuyor. Oysa yeni çıkan yöntemlerden biri olan tel ve braket kullanılmadan yapılan telsiz invisalign yöntemi bu sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor.

Ortodonti uzmanı Dr. Ahmet Pınar “Invisalign yöntemi, çapraşık dişleri düzeltme amacı ile dişlere takılan, çıkarılabilir, ağızda belirgin olarak görünmeyen bir seri şeffaf düzeltici plaklarla, braket ve teller kullanılmadan dişlerin düzeltilebilmesini sağlayan bir sistem. Şeffaf düzelticiler 3 boyutlu özel bilgisayarlı sistemler yardımıyla hastanın diş yapısına birebir uygun olarak kişiye özel modelleniyor.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017