Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Carrefour'a Sürpriz Talip

Perakendede gözler CarrefourSA ve Migros'ta. İki dev zincirin akıbetiyle ilgili iddialar birbirini kovalıyor...
Carrefour'a Sürpriz Talip
Kriz ortamında yüksek büyüme rakamları açıklayan Türkiye, uluslararası yatırımcıların en kârlı işlere imza attığı pazarlardan biri. Öyle ki bu başarılı pazarda globalde zarar eden bir marka bile kolay alıcı buluyor. Perakende sektöründe satış süreci yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından iştahla takip edilen iki önemli şirket var. Bunlardan biri CarrefourSA, diğeri de Migros. Her iki şirket için de yaklaşık bir yıldır çeşitli adayların adı geçiyor. Ancak zaman ilerledikçe söylentiler daha net bir hal almaya, detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Perakende piyasalarının merakla beklediği Carrefour- SA operasyonunda sürpriz bir isim devreye girdi. Fransa'nın en büyük oyuncularından Auchan'ın Carrefour'un Türkiye operasyonuna talip olduğu, bunun için de Carrefour yönetimiyle görüşmelere başladığı konuşuluyor. Carrefour'un dünya genelinde 19 ülkede distribütörü olan MAF (Majid Al Futtaim) Holding'in Türkiye operasyonuna talip olduğu biliniyordu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017