Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Çatı Katı Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler

Her evin kendine has bir duruşu ve söyledikleri vardır Acarkent’teki bu ev, içinde farklı renklere yer açarken sunduğu iyi fikirlerle baştan çıkarıyor, sahibinin zengin düş dünyasında bizi yaratıcı bir serüvene davet ediyor ve çatı katı dekorasyonu hakkında pratik fikirler veriyor.
Çatı Katı Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler
Çatı katları dekorasyon açısından oldukça zor alanlardır. Acarkent’teki bu ev ise içindeki farklı renkler ve sunduğu iyi fikirlerle dikkat çekiyor. Bu evdeki her eşya uzun süren arayışlar sonucunda gerçekten beğenerek ve severek alınmış. Farklı desen ve renk kombinasyonları sunan halı, Anthropologie’den seçilmiş. Duvarlar, güneş ışığını daha fazla vurgulamak için beyaza boyanmış. Çatı aralıkları minimuma indirilerek tavan olabildiğince yükseltilmiş. Böylece ortaya, çatı katlarında görmeye alışık olmadığımız ferah ve aydınlık bir yaşam alanı çıkmış.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017