Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cellulaze İle Selülitten Tek Seansta Kurtulun!

Selülitin, tek seansta ve kalıcı olarak yüzde 70-80 azalmasını amaçlayan Cellulaze bir lazer yöntemi. Bu yöntem özel bir dalga boyuyla selülitli alanda hem fibroz bantları serbestleşitrmeyi hem de fıtıklaşmış yağ dokularını eritmeyi amaçlıyor.
Cellulaze İle Selülitten Tek Seansta Kurtulun!
Cellulaze lazer yöntemi, selülitin tek seansta ve kalıcı olarak yüzde 70-80 azalmasını amaçlıyor. Bu yöntem özel bir dalga boyuyla selülitli alanda hem fibroz bantları serbestleşitrmeyi hem de fıtıklaşmış yağ dokularını eritmeyi hedefliyor.

Plastik ve Estetik Cerrah Dr. Alpaslan Topçu, “Cellulaze lazerinin kullanımında; hastanın uyutulmasına gerek kalmada, sadece selülitli alan uyuşturularak, çok küçük bir kesi ile cilt altına giriliyor ve özel bir dalga boyuna sahip lazer ile selülite neden olan tüm etkenlerin tedavi edilmesi amaçlanıyor. Cellulaze’i diğer yöntemlerden farklı kılan bir diğer özellik ise özel dizaynı sayesinde, lazer ışınını istenen alanlara verebilmesi. Cellulaze’ın en büyük avantajı ise selüliti kalıcı bir şekilde tedavi etmeyi hedeflemesi” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017