Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cem Adrian ''Ben Herkese Müzik Yapmıyorum''

“Beni popüler radyolar dinlemesin, popüler kanalları izleyenler izlemsin diye o kanallara şarkı göndermiyorum” diyen Cem Adrian, herkes için müzik yapmadığını ifade ediyor.
Cem Adrian ''Ben Herkese Müzik Yapmıyorum''
Radyoculuk yapan, tiyatro ve fotoğrafçılık eğitimi alıp hayatını müziğe adayan Cem Adrian ile Uluslararası Alaçatı Festivali öncesinde kısa bir söyleşi yaptık. Festival kapsamında hayranları ile buluşacak olan Cem Adrian, alternatif rock, jazz ve blues seven ve dinleyen müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ses tellerinizin normal bir insan ses telinden üç kat daha uzun olduğunu öğrendiğinizde ne hissettiniz?

Her zaman farklılık olduğunun farkındaydım. Bunun bir ödül mü, yoksa bir hastalık mı olduğunu şüphesi içime doğmadı değil.

Müzikle haşır neşir oluşunuz ortaokul döneminizden beri gelmekte. Çok uzun bir süreç bu. Nasıl geçti, şu anda istediğiniz noktada mısınız?

Müziğini özgürce yapıp insanlara doğru şeyleri sunabilmeyi amaçlayan bir müzisyen olarak bu kadar bağımsız bir noktada olmaktan dolayı çok mutluyum…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017