Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cem Adrian Röportajı

Cem Adrian, yeni albümü ''Siyah Bir Veda Öpücüğü''yle yaralarına ve acılarına ''Hoşça kal'' diyor...
Cem Adrian Röportajı
Siyah; kimimizin yakından tanıdığı, aşina olduğu, içinden çıkmak için dualar ettiği, şarkılara sığındığı; kimimizin de hayatın besleyen, yaşamaktan keyif aldığı durumu en iyi anlatan renk olabiliyor. Bazılarımız sadece bir renkken, bazılarımız için zorluk ve acı, bazılarımız için de gücün ta kendisi olabiliyor. Cem Adrian kariyerinin en koyu albümünde; yaralarını kesip atan, canının yandığı anları sansürsüz paylaşan ve bu yüzden çekincesi ve güçlü yola devam eden biri olarak karşımıza çıkıyor.

”Siyah Bir Veda Öpücüğü”; “Emir” ile başlayan, “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikayenin son albümü. Sence hikaye nasıl bitti?

Bence bu hikaye hem müzikal anlamda hem de tasarımsal anlamda olması gerektiği gibi bitti. Simsiyah… Sert ve içten. Bu albüm benim için bir yarayı kesip atmak gibi. Sanırım artık acıtmayacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017