Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Cemal Hünal Kimdir?

Issız Adam filmiyle kitlesini yakalayan ve şu anda da, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam filminde Murat karakterini canlandıran Cemal Hünal ile film setinde sıcak ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Cemal Hünal Kimdir?
Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okuduktanj sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderilen başarılı oyuncu Cemal Hünal, Los Angeles’ta oyunculuk eğitimi aldı. Issız Adam filmiyle kitlesini yakalayan ve şu anda da, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam filminde Murat karakterini canlandıran Cemal Hünal ile film setinde sıcak ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Çocukluğunun İstanbul Maçka’da geçtiğini söyleyen Cemal Hünal, “Fırlama bir çocuktum, okuldan atılmaya ramak kalacak kadar kafası hep muzurluğa çalışan bir çocuktum. İç mimar bir anne ve yine sanatçı bir babanın iki çocuğundan biriydim. Kardeşim Kerem benden dört yaş küçük, animasyon işi yapıyor ve oldukça başarılı. Lise 2’ye kadar Saint Benoit de okudum, daha sonra İskoçya ve oradan da Amerika’ya gittim. Los Angeles’te oyunculuk eğitimi aldım.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017